Antivir Disinfectant

IN LIVING PLACELong-term, effective, unique disinfection

Sefa Kimya Petrol Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş olarak sahip olduğumuz teknik bilgi ve birikimle inovatif çözümler sunmaya devam ediyoruz. Tüm dünyanın gündeminde olan COVID-19 virüsünün yayılmasından itibaren Sefa Kimya olarak birçok Ar-Ge faaliyeti gerçekleştirdik ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı dezenfektanlarımız ile sektörde yerimizi aldık.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

1- Sefox Antivir El ve Cilt Dezenfektanı (Alkollü)

Sefox Antivir; %82 Alkol içeriği ve renksiz, ağır metal içermeyen özel formülasyonu ile mantar, bakteri, virüs ve mikropları yok ederken, nemlendirici özelliği sayesinde cildin yumuşak kalmasını sağlar.

Kullanım Alanları

El ve cilt dezenfeksiyonunda her alanda güvenle kullanılır, uzun süre koruma sağlar.

Kullanım Şekli

El ve cilt dezenfeksiyonunda kişisel hijyen kullanımı için uygundur. 3 ml avuca alınarak doğrudan kullanılır. Günde 20 kez kullanımı uygundur.

Tüketim
Sefox Antivir açıldıktan sonra 24 gün içerisinde tüketilmelidir. Raf ömrü 2 yıldır.
Ambalaj
100 ml,1lt, 5lt, 30lt, 1000lt şeklinde ambalaj mümkündür

2- Sefox El & Cilt Temizleme Solüsyonu (Su Bazlı)

Sefox El & Cilt Temizleme Solüsyonu, su bazlı, alkolsüz, renksiz ve ağır metal içermeyen özel formülasyonu ile bakteri, virüs ve mikropları yok ederken, nemlendirici özelliği sayesinde cildin yumuşak kalmasını sağlar, çatlamalardan korur ve uzun süreli etki sağlar.

Kullanım Alanları

Hastane, muayenehane, poliklinik, veteriner kliniği, laboratuvar, gıda üretim, paketleme ve satış yerleri, yemekhane, mutfak, kantin ve çay ocakları, tuvaletler, lokanta, kafe ve pastaneler, kreşler, yaşlı bakım evleri, otel, pansiyon gibi turistik tesisler, okul ve eğitim kurumları ile her türlü askeri alanlar, belediyeler, bankalar, kuaförler, güzellik ve masaj salonları, spor tesisleri, alışveriş merkezleri ve ulaşım araçlarında el ve cilt dezenfeksiyonunda güvenle kullanılır.

Kullanım Şekli

Elde&Ciltte gözle görünür kir varsa öncelikle su ve sabunla yıkanıp, durulanır. Elleri tümüyle ıslatmaya yetecek kadar Sefox El & Cilt Temizleme Solüsyonu avuç içine alınarak veya spreylenerek tırnak uçlarından başlayarak parmak araları başta olmak üzere ellerin tüm yüzeyini kapsayacak şekilde 2-4 dakika iyice ovuşturulur; kendi kendine kuruması beklenir veya kuru bir bez ile silinebilir.

Tüketim

Sefox El & Cilt Temizleme Solüsyonu açıldıktan sonra 30 gün içerisinde tüketilmelidir. Raf ömrü 2 yıldır
Ambalaj
100 ml,1lt, 5lt, 30lt, 1000lt şeklinde ambalaj mümkündür

Tüketim

Sefox Antivir Yüzey Dezenfektanı açıldıktan sonra 30 gün içerisinde tüketilmelidir.
Raf ömrü 2 yıldır.

1e 300 su katılarak kullanılır
Ambalaj
1lt, 5lt, 30lt, 1000lt şeklinde ambalaj mümkündür

3 - Sefox Antivir Yüzey Dezenfektanı (Su Bazlı)

Sefox Antivir Yüzey Dezenfektanı; su bazlı, alkolsüz, renksiz ve ağır metal içermeyen özel formülasyonu ile bakteri, virüs ve mikropları yok eder ve uzun süreli kalıcı koruma sağlar.

Kullanım Alanları

Hastane, muayenehane, poliklinik, veteriner kliniği, laboratuvar, gıda üretim, paketleme ve satış yerleri, yemekhane, mutfak, kantin ve çay ocakları, tuvaletler, lokanta, kafe ve pastaneler, kreşler, yaşlı bakım evleri, otel, pansiyon gibi turistik tesisler, okul ve eğitim kurumları ile her türlü askeri alanlar, belediyeler, bankalar, kuaförler, güzellik ve masaj salonları, spor tesisleri, alışveriş merkezleri ve ulaşım araçlarının yüzey dezenfeksiyonunda güvenle kullanılır.

Kullanım Şekli

Uygulama yapılacak yüzey standart temizlik malzemeleri ile silinip durulandıktan sonra kuruması beklenir ve sonrasında Sefox Antivir Yüzey Dezenfektanı ürünü spreylenerek ya da tüm yüzeyi kaplayacak şekilde uygulanır, temiz bir bez yardımı ile homojen olarak yayılır veya kendi kendine kuruması beklenir.

High protection performance thanks to protective nano shields

It is used on all surfaces. It protects you from viruses and bacteria.

It prevents the formation of germs,fungi and bacteria on the surfaces it makes hygenic.

With its strong structure and content, it destroys viruses and bacteria. It provides 0 hygen.

Sefox Antivir - Test Uygulamaları

en_US
tr_TR en_US