Bebek Bezi Sektörü

BEBEK BEZİ ENDÜSTRİSİ

Güvenlik ve konfor, her bebek bezi tüketicisinin aradığı temel özelliklerdir. Anne babalar, bebekleri için rahatlık ve sızdırmama garantisi veren yüksek kaliteye odaklanır. Sefox Hotmelt hijyen sektörüne yönelik çocuk bezi imalatında elastik bant ve konstrüksiyon yapıştırmaya yönelik ürün grubu içerir.

Bebek bezi imalatında tercih edilen kauçuk esaslı Sefox Hotmelt ürünleri pek çok avantajının yanı sıra elastisite özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Bebek Bezi imalatında kullanılan Sefox Hotmelt, elastik tutkalı ve çok amaçlı kullanılan tutkallardandır.

İster emeklesin, ister koşsun, isterse mışıl mışıl uyusun. Akıllı yapıştırıcılarımız bebek bezlerinizin bebekleri kuru ve rahat tutmak için her harekete gerekli şekilde tepki vermesini garanti altına alır.

Çocuk bezi sanayinin en önemli parametrelerinden biri olan yapıştırıcı seçiminde, Sefox Hotmelt yüksek kalite ve güçlü mukavemetiyle istenilen performansı göstermekte ve çocuk bezi tutkalı olarak kullanılmaktadır.

Alanında uzman bir ekiple üretimlerini sürdüren Sefox, Hotmelt yapıştırıcılarını öncelikle kendi üretim sahalarında numune olarak test etmelerini tavsiye eder ve gerekli kullanım koşulları oluşturulduğu takdirde en iyi sonuçlarla karşılaşılacağına garanti verir.

tr_TR
en_US tr_TR