Ayakkabı Sektörü

AYAKKABI SEKTÖRÜ

Ayakkabı için yapıştırma Çözümleri;

Sefox yapıştırıcılar yıllardır ayakkabı üretiminde de çeşitli malzemelerin yapıştırılması için yaygın olarak kullanılmakta ve sektördeki performansından ödün vermemektedir. Sefox, ayakkabı sektörü için özel formülasyonlar ile kullanıma hazır, yapıştırma gücü yüksek olan yapıştırıcı çözümleri sunmaktadır.

Ayakkabı imalatında, kösele, suni kösele, deri, suni deri, taban, saya, taban astarı, vardola ve tekstil malzemelerinin yapıştırılmasında, saya hazırlamada, ökçe kaplama ve tespitte, ara işlerinde, EVA taban ve EVA terlik imalatında, çanta, kemer, saraciye imalatında kullanılır.

Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen Sefox yapıştırıcılar, piyasasında takip edilen liderlik vasfını üstlenmiştir. Sefox’un ortaya çıkardığı akım, rakiplerine de ilham kaynağı olurken, piyasa genelinde kalitenin artmasına zemin hazırlamıştır.

Sefox yapıştırıcıları, dünyanın dört bir yanından ithal ettiği yüksek kaliteli hammaddeler sayesinde, müşterilerine güven vermektedir. Sefox kullanıcısı firmalarda, yapıştırıcıdan kaynaklı sorunlar sıfıra inmekte ve kullanıcı firmaların bu yöndeki müşteri şikayetleri son bulmaktadır.

tr_TR
en_US tr_TR